Про компанію

Асканія Фроузен Фудс – одна із 12 компаній багатопрофільного українського холдингу “Асканія Груп”, яка спеціалізується на імпорті, виробництві та дистрибуції високоякісних продуктів харчування.
З 2005 року ми створили кілька власних торгових марок, а також спеціалізуємось на виготовленні приватних марок для ключових торгових мереж по Україні.
Асканія Фроузен Фудс зарекомендувала себе як надійний постачальник заморожених продуктів для ресторанного бізнесу (HoReCa) і роздрібних мереж, а також як партнер і дистриб’ютор продукції в Україні та за її межами.
Упродовж багатьох років ми співпрацюємо із компаніями, які є лідерами на міжнародному ринку індустрії заморожених продуктів. Більш ніж 200 смачних та якісних продуктів представлено в різних товарних категоріях:

• морепродукти і риба: Skandinavika, Polar Star, Nordic Seafood
• овочі, фрукти, ягоди, гриби: Spela, Hortex
• продукти для страв азійської кухні: Yapiko, Nobo
• морозиво Froneri: Milka, Oreo, KitKat, Lion, Tobleronе, Sholler, Movenpick
• заморожена піца, закуски та макаронні вироби Freiberger: Alberto

Наші виробництва працюють із надсучасним обладнанням, а також сертифіковані міжнародними стандартами якості за системою HACCP та ISO 22 000. Саме тому ми впевнено можемо гарантувати беззаперечну якість та безпечність нашої продукції.
Асканія Фроузен Фудс – компанія з багаторічним досвідом, високими вимогами і чітким баченням ведення бізнесу. Ми намагаємось розвинути культуру споживання якісних продуктів, які будуть доступні кожній українській сім’ї, популяризувати здорове харчування.
Ми впевнені, що доброчесна робота і довіра є запорукою міцних партнерських відносин із постачальниками та клієнтами, тому кожен наш працівник виконує свої завдання відповідально та якісно на всі 100%.

Ключові досягнення та цінності які компанія надає клієнтам:

Ексклюзивність брендів та продукції

Заморожені продукти провідних світових виробників та власних брендів. Гарантія високої якості, безпеки і довершеного смаку страв

Безпечність та екологічність продукції

У нас діє система контролю якості НАССР, сертифікована відповідно до ISO 22 000

Власне виробництво

Сучасний фасувальний цех і холодильне обладнання

Логістика

Складські приміщення та парк спеціалізованого автотранспорту, які відповідають вимогам і стандартам логістики заморожених продуктів

Представленість на ринку

Робота з усіма національними операторами ринку

Досвід та знання

Міжнародного ринку готових заморожених продуктів і сировини та професійна торгова команда, є запорукою швидкого реагування на потреби клієнтів

Лідер ринку

Доступні ціни

Сервіс

Стабільні поставки

Навчання та тренінги торгової команди

Асканія Фроузен Фудс проводить професійні тренінги, для торгових команд по роботі з HoReCa-клієнтами, аналізуючи та порівнюючи конкурентні якості продуктів, оцінити переваги та продегустувати новинки продуктового асортименту має змогу весь колектив.