Партнери

Асканія Фроузен Фудс – партнер, якому можна довіряти. Більше 15 років ми тісно співпрацюємо із національними та локальними торговими мережами, а також із HoReCa-бізнесом.
Наші продукти легко можна знайти на полицях місцевих супермаркетів або спробувати їх у багатьох відомих мережах ресторанів, суші-барах, фуд-кортах і кафе по всій Україні.

Споживач – наша цінність, саме для нього ми стараємось зробити найкращий продукт: безпечний, високоякісний та з ідеальним смаком. Крок за кроком ми вибудовуємо стосунки з клієнтами, вдосконалюємо сервіс, розвиваємо асортимент і впевнено здобуваємо їхню любов та довіру до нашої продукції.
Наші партнери впевнені не лише у якості товару, але й в оперативності і стабільності поставок, адже кожна ланка нашої компанії діє як один чіткий механізм.
Асканія Фроузен Фудс – компанія з історією, великим досвідом та перспективами. Ми будемо раді співпраці із новими партнерами, котрі розділяють цінності нашого бізнесу. Ми за розвиток і пропагування культури споживання якісних, здорових і безпечних продуктів, доступних кожному українцю.

Cash&Carry

HoReCa

Організатори фестивалів та премій

Відгуки

Sorry, no posts matched your criteria.