Виробництво

Асканія Фроузен Фудс – лідер із виробництва та постачання заморожених продуктів в Україні. Ми випускаємо продукцію під власними торговими марками, а також на замовлення відомих торгових та ресторанних мереж.

До нашого продуктового портфелю входить широкий асортимент продуктів, а саме:

  • риба і морепродукти найякісніших світових виробників;
  • овочі, фрукти, ягоди і гриби, які піддаються шоковому замороженню, при цьому зберігаючи всі вітаміни та поживні речовини;
  • вишукані та оригінальні продукти для приготування страв азійської кухні;
  • морозиво на будь-який смак;
  • заморожені піци, закуски та інші напівфабрикати, які дозволяють швидко приготувати смачну і якісну вечерю.

Партнерам і клієнтам ми пропонуємо послуги з виробництва, а також фасування  будь-яких продуктів із нашої сировини, або сировини замовника, згідно з індивідуальним рецептом.

Асканія Фроузен Фудс надає такі види фасування:

  • вакуумне пакування;
  • “судок” – пакування з повітрям або МГС (модифікованим газовим середовищем  – азотом особливої чистоти, що дозволяє збільшити термін придатності продукту);
  • поліетиленові пакети.

Власні виробничі лінії АФФ найвищого європейського класу, чітко відповідають вимогам міжнародних стандартів. У нас діє система контролю якості НАССР, сертифікована відповідно до стандарту ISO 22 000.

Наші працівники суворо дотримуються правил виробництва, у приміщеннях стабільно низька температура для виготовлення і зберігання продуктів. Усі ці показники гарантують високу якість та безпечність нашої продукції.

Потужності компанії розташовані у межах Києва. Для локальних клієнтів це є додатковою перевагою, адже дає нам змогу швидко реагувати на ваші побажання та корекцію замовлення.

Асканія Фроузен Фудс здійснює оперативну доставку, задіюючи спеціальні автомобілі із сучасним холодильним обладнанням, яке забезпечує температуру, необхідну для зберігання і транспортування продукції.

За більш, ніж 15 років роботи нашої компанії, ми отримали цінний досвід, довіру партнерів і любов споживачів. Пишаємося здобутками і запрошуємо до співпраці!

Сертифікати

STRD-MFP3120042310030
STRD-MFP3120042310020
QRS_svidoctvo
сертиф укр-1